Ettevõttest

Reaalprojekton taristute projekteerimise täisteenust pakkuv ettevõte. Pakume kõiki teenuseid alates uuringutest kuni valmis projektini. Lisaks teeme ekspertiise, ehitusjärele­valvet ja juhime projekte. Reaalprojekt kuulub oma valdkonna nelja suurima tegija hulka Eestis.

Meie eesmärk on aidata kaasa teede kvaliteedi parandamisele ja liiklusohutuse tõstmisele. Oma pühendunud tööga anname oma panuse Eesti arengusse ning elukeskkonna parandamisse.

Reaalprojekti kontserni kuulub kolm tütarettevõtet:  OÜ G.E.O. Grupp Eestis, SIA Latvijasmernieks.lv Lätis ja Realprojektas Leedus. Neljas, maakorraldusega tegelenud tütarettevõte Silmsirkel AS liideti Reaalprojektiga 2014. aastal.  Kontsern annab tööd 150 inimesele.

Rahvusvahelised sidemed Põhja-Euroopas

u003cpu003eMeie peakontor asub Tallinnas ja allüksus Viljandis, Lätis on meil kokku 17 bürood.u003cbr /u003ePakume kõiki oma teenuseid nii Eestis kui Lätis. Lisaks ekspordime oma teenust koostööpartnerite kaudu Rootsi ja Soome.u003c/pu003e

Tellijad riigi ja erasektorist

Üle poole tellimuste kogumahust moodustavad riigisektori tellimused. Meie suurim klient on Maanteeamet, mille tellimused annavad enam kui 40% meie kogukäibest. Lisaks teeme koostööd paljude Eesti kohalike omavalitsustega. Erasektorist teenindame pea kõiki suuremaid infraehituse ja -konsultatsiooniettevõtteid.

Reaalprojekt kuulub aastal 2011 kuue ettevõtte osalusel loodud konsortsiumi Estonian Environmental Engineering OÜ, mille teised liikmed on Hendrikson&Ko OÜ, Lidar Mapping OÜ, Stratum OÜ, Järelpinge Inseneribüroo OÜ ja IPT Projektijuhtimise OÜ.

Meie põhiväärtused

MISSIOON

Kvaliteetse teedealase konsultatsiooni arendamine ning seeläbi teede ja rajatiste kvaliteedi ja ohutuse taseme tõstmisele kaasa aitamine.

VISIOON

Olla eelistatuim partner infrastruktuuri arendamisega tegelevatele isikutele (Maanteeamet, omavalitsused, eraettevõtted ja eraisikud) teedealase konsultatsiooni pakkumisel.

ÄRIFILOSOOFIA

Kvaliteetsete ja uuenduslike lahendustega projektide kaudu pakkuda kliendi vajadustele vastavaid projekte ja lahendusi ning arendada tarbija teadlikkust. Eesmärkide saavutamise edu põhineb eelkõige koostööl ja usaldusel.

Kuulumine liitudesse

Reaalprojekt on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja, Asfaldiliidu, Teedeklastri ja Digitaalehituse klastri liige.

Tunnustused

Meie töö kvaliteeti on Maanteeamet tunnustanud 2004., 2008. ja 2009. aastal parima projekteerijaauhinnaga. Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu eestvedamisel koostatava konkurentsivõime edetabeli põhjal on Reaalprojekt tunnistatudkõige konkurentsivõimelisemaks ettevõtteks arhitektuuri- ja projekteerimisvaldkonnas aastal 2014.

Vaata meie meeskonna tutvustavat video