Projektijuhtimine

Kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud projektimeeskonnad on pühendunud oluliste projektide elluviimisele, luues väärtust nii suurte kui ka väikeste klientide jaoks.

Panustame algusest lõpuni

Sõltumata sellest, kas otsite tuge projekti esialgse arenduse või kogu projekti juhtimise juures, võite tugineda Reaalprojektile. Meie projektipartneritele on kättesaadavad teenused, mis hõlmavad kogu projekti elutsüklit, alates algatamisest kuni rakendamise ja tellimiseni. Aastakümnete jooksul tekkinud projektijuhtimise oskusteave, meie tööriistad ja tohutu ülemaailmne kohalike teadmiste võrgustik tagavad hea, õigeaegse ning eelarve piiresse mahtuva tulemuse. 

Kõrgeimad standardid

Teie projekt on eriline ja sellega kaasnevad unikaalsed väljakutsed. Tihe koostöö integreeritud meeskonnaga aitab meie ekspertidel teie valikuid suunata, kasutades meie tõestatud ja süsteemset lähenemist. Alates täielikust EPCM-lahendustest kuni organisatsioonis projektijuhina tegutsemiseni aitame tagada, et teie projekt vastab kõrgeimatele kvaliteedi-, keskkonna- ja ohutusstandarditele.

Nõustame igal sammul

Meie eksperdid aitavad teil administreerida, planeerida, koordineerida ja juhtida kõiki samme alates kulude kalkulatsioonidest ja riskide juhtimisest kuni teostatavusuuringuteni, vajaduste analüüsist hankeni koos nõuete ja pakkumismaterjalidega. 
Meie teenused hõlmavad paljusid valdkondi, alates suurest taristust, kinnisvarast ja hoonetest kuni töötleva tööstuse, kaitserajatiste ja rahvusvaheliste suurte energiaprojektideni.

Võta meiega ühendust

Reio Vesiallik
Projektijuhtimise grupijuht
Telefon
+372 528 0504