Ettevõttest

Reaalprojekt on taristute projekteerimise täisteenust pakkuv ettevõte. Pakume kõiki teenuseid alates uuringutest kuni valmis projektini. Lisaks teostame ekspertiise, ehitusjärelevalvet ja projektijuhtimist. Reaalprojekt kuulub oma valdkonna nelja suurima tegija hulka Eestis.

Meie eesmärgiks on aidata kaasa teede kvaliteedi parandamisele ja liiklusohutuse tõstmisele. Oma pühendunud tööga anname oma panuse Eesti arengusse ning elukeskkonna parandamisse.

Reaalprojekti kontserni kuulub kolm tütarettevõtet –  OÜ G.E.O. Grupp Eestis, SIA Latvijasmernieks.lv Lätis ja Realprojektas Leedus. Neljas, maakorraldusega tegelenud tütarettevõte Silmsirkel AS liideti Reaalprojektiga 2014. aastal.  Kontsern annab tööd kokku 150-le inimesele.

Meie peakontor asub Tallinnas ja allüksus Viljandis, Lätis on meil kokku 17 bürood.

Pakume kõiki oma teenuseid nii Eestis kui Lätis. Lisaks ekspordime oma teenust läbi oma koostööpartnerite Rootsi ja Soome.

Üle 50% tellimuste kogumahust moodustavad riigisektori tellimused. Meie suurim klient on Maanteeamet, kelle tellimused moodustavad enam kui 40% meie kogukäibest. Lisaks teeme edukalt koostööd paljude Eesti kohalike omavalitsustega. Erasektorist teeme koostööd pea kõigi suuremate infraehituse ja -konsultatsiooniettevõtetega.

Reaalprojekt kuulub aastal 2011 kuue ettevõtte osalusel loodud konsortsiumi Estonian Environmental Engineering OÜ.

Konsortsiumi kuuluvad Reaalprojekt OÜ, Hendrikson&Ko OÜ, Lidar Mapping OÜ, Stratum OÜ, Järelpinge Inseneribüroo OÜ ja IPT Projektijuhtimise OÜ.

Reaalprojekt on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja, Asfaldiliidu, Teedeklastri ja Digitaalehituse klastri liige.

Meie töö kvaliteeti on Maanteeamet tunnustanud 2004, 2008. ja 2009. aastal ”Parima projekteerija” auhinnaga. Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu eestvedamisel peetava konkursi Konkurentsivõime Edetabel põhjal on Reaalprojekt OÜ tunnistatud kõige konkurentsivõimelisemaks ettevõtteks arhitektuuri- ja projekteerimisvaldkonnas aastal 2014.

 

Konkurentsivõime-Edetabel-reaalprojekt-EST-15